nr 1107 5557
Chiffonjé
Mahogny, 1800-tal, längd: 117 cm, djup: 56 cm, höjd: 140 cm
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
1.000 kr |
| Såld: |
600 kr |
måndag 8 maj 2017 kl 19:40:35
| Tid |
Kund |
Bud |
5/5 20:23:36
500 kr
8/5 17:26:55